Biżuteria ślubna dla niego

Biżuteria ślubna dla pana młodego to temat, który bardzo często zostaje niesłusznie pomijany. Z tego też powodu wielu mężczyzn ma problem z jej wyborem. Na szczęście sklepy jubilerskie wychodzą naprzeciw zakłopotanym, powiększając swój asortyment dedykowany właśnie na ten wyjątkowy dzień. Dzięki temu każdy narzeczony przygotowujący się do ślubu, znajdzie coś dla siebie. Najważniejszym elementem biżuterii ślubnej dla niego są spinki do mankietów. Dodadzą one elegancji wybranej stylizacji. Ponadto mogą korespondować z biżuterią młodej. Idealnym sposobem na to jest wybranie spinek wykonanych z tego samego kruszcu oraz kamieni szlachetnych. Bardziej odważni panowie mogą zdecydować się także na sygnet, który doda charakteru ślubnemu outfit’owi. Nieśmiertelnik z wygrawerowaną datą ceremonii to strzał w dziesiątkę dla osób, które nie czują się dobrze z połyskującymi ozdobami. Z powodzeniem można schować go pod koszulą w trakcie wesela, a jednak wciąż posiadać pamiątkę z tego dnia.

Męska strona ślubu

Chociaż ceremonia zawarcia małżeństwa odbywa się między dwiema osobami, większa uwaga zazwyczaj przywiązywana jest do panny młodej. Wzrok wszystkich gości zwrócony zostaje na olśniewającą sukienkę, dopasowaną do niej fryzurę i wyjątkową biżuterię. Należy jednak pamiętać, iż zaślubiny są w takim samym stopniu świętem kobiety, jak i mężczyzny. Pan młody, podobnie jak jego wybranka, dokłada wszelkich starań, by tego dnia świetnie się prezentować. Wybiera idealnie leżący garnitur, odwiedza najlepszego fryzjera, a także pochyla się nad wyborem wyrobów jubilerskich.

Gdzie kupić biżuterię ślubną?

W celu zakupu biżuterii ślubnej należy udać się do sprawdzonego sklepu jubilerskiego. Porządek w tak ważnym dniu nie może zostać zachwiany przez słabej jakości błyskotki. Marka SAVICKI od lat towarzyszy młodym w tym szczególnym momencie. Ich pierścionki zaręczynowe, obrączki oraz spinki do mankietów dodały blasku wielu parom młodym. Warto więc zaufać temu polecanemu jubilerowi, by trakcie zaślubin nie martwić się o wygląd swojej biżuterii. 

 

Możesz również polubić