Jak nosić pierścionek zaręczynowy po ślubie?

Każda kobieta w szczęśliwym związku czeka na ten moment, kiedy będzie mogła zaprezentować na dłoni lśniący pierścionek zaręczynowy. Dużo się mówi o tym, gdzie należy nosić pierścionek i co z nim zrobić po ślubie. W Polsce kobiety tradycyjnie noszą symbol zaręczynowy na prawym pierścionku. i co dalej? Wiele pań decyduje się na założenie tej ważnej biżuterii na lewą rękę, ale dziś w sklepie jubilerskim znajdziesz obrączki, które idealnie nadają się do połączenia obu tych niesamowitych krążków w jeden!

Pierścionek zaręczynowy i obrączka w jednym miejscu

Obrączki damskie są zwykle cieńsze i bardziej delikatne niż te noszone przez mężczyzn. Dzięki temu bardzo łatwo połączyć je z pierścionkiem zaręczynowym. Najważniejsza w tym wszystkim jest dbałość o szczegóły, znalezienie pasujących do siebie elementów – takich jak metal czy kamień szlachetny. Jubiler SAVICKI oferuje kolekcję pierścionków i obrączek, które są po prostu stworzone dla siebie! Kiedy mężczyzna wybiera pierścionek zaręczynowy, który ma przeciwieństwo w jego obrączkach, zdecydowanie prosi o jeszcze większe uznanie!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka zaręczynowego?

Kupując pierścionek zaręczynowy i obrączkę, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze – rozmiar. W końcu nie chcemy, aby pierścionek utknął w środku palca lub wyślizgnął się na jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Taki problem można rozwiązać za pomocą miarki jubilerskiej, którą można zamówić bezpłatnie w sklepie SAVICKI. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest wybór metalu – pierścionki zostaną z Tobą na zawsze, dlatego muszą być super trwałe i lśnić pięknem przez długie lata! W tym przypadku najlepiej sprawdza się złoto 585 i wyższe, a także pierścionki czy obrączki wykonane z tytanu lub platyny. Trzecia sprawa – grawerowanie. Chociaż może się to wydawać łatwą decyzją, tak nie jest. Musisz zajrzeć do swoich serc i wybrać cytat, który określa, kim jesteś.

Możesz również polubić