Pierścionki zaręczynowe z różowego złota

Trendy dotyczą każdej dziedziny naszego życia, także pierścionków zaręczynowych. W ostatnim czasie hitem okazały się modele wykonane z różowego złota. Ten nietuzinkowy kruszec wyróżnia się na tle innych metali piękną barwą. Ponadto, cechuje go imponująca odporność na uszkodzenia i odpowiednia dla złota szlachetność. Doskonale sprawdzi się ono także w biżuterii codziennej. Doda blasku każdej stylizacji – zarówno tej casualowej, jak i wyszukanej wieczorowej kreacji. Pierścionek zaręczynowy z różowego złota idealnie zaprezentuje się na kobiecej dłoni, podkreślając jej subtelny wdzięk i urok. 

Jaki kamień szlachetny pasuje do różowego złota?

Aby moment zaręczyn był idealny, wybrany pierścionek zaręczynowy musi zachwycić ukochaną. Dlatego właśnie warto dokładnie zastanowić się nad jego kompozycją. Różowe złoto będzie perfekcyjnym budulcem, jednak istotny jest także koronujący go klejnot. Najpopularniejszym wyborem jest oczywiście diament. To on charakteryzuje się niedoścignioną twardością oraz fantastycznym blaskiem. Ta ponadczasowa propozycja świetnie rozpromieni ciepłą barwę obrączki i doda jej elegancji. Chcąc pozostać w różowym klimacie, warto pochylić się nad morganitem. Ten kamień szlachetny zdobywa na popularności dzięki swojemu subtelnemu ubarwieniu. Cudownie komponuje się on ze wspomnianym kruszcem, tworząc zapierający dech w piersiach efekt. 

Komu dedykowane jest różowe złoto?

Różowe złoto stało się absolutnym hitem w ostatnim czasie. Mimo swojej nietuzinkowej prezencji, nieustannie zdobywa nowych miłośników. Dzięki romantycznej barwie, idealnie nadaje się do obrączek ślubnych i wielokrotnie już wspomnianych pierścionków zaręczynowych. Tak wyjątkowy kruszec świetnie sprawdzi się w biżuterii okazjonalnej. Dedykowany jest kobietom o subtelnej, dziewczęcej urodzie. Doskonale podkreśli ich delikatne rysy twarzy, dodając im odrobiny blasku. Dopasuje się ono do każdej karnacji, jednak szczególnie pięknie zaprezentuje się na jasnej skórze. Krótko mówiąc, różowe złoto to propozycja dla prawdziwych księżniczek. 

Możesz również polubić